poniedziałek, 20 lipca 2015

Radość....

Z tego co się tutaj dzieje :).
Dziękuję kochani z całego serducha za to,że ze mną jesteście.
Mam pewien problem techniczny. Niestety zepsuł mi się aparat i nie mam czym robić zdjęć także prace gotowe czekają i jak tylko go naprawię obiecuję fotorelację.
Pamiętajcie o wyzwaniu. Naprawdę warto zawalczyć o regalik na papiery.
Ściskam Was mocno i życzę spokojnej nocy,
Magda

6 komentarzy:

 1. Madzia odkryłam że mogę bez problemu dodawać komentarze jesli zaglądam mobilnie 😊

  OdpowiedzUsuń
 2. ale, że NIBY co się dzieje na tym blogu? nic, pustka, nuuuda ...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie po to udostępniłam możliwość komentowania anonimom.............. Dziękuję za poświęcenie mi swojego "cennego" czasu. Pozdrawiam

   Usuń
  2. Pod osłoną anonimowości ludzie stają się niezmiernie odważni w krytykowaniu ;) Podejrzewam, że ów krytyczny komentarz wystawiła jakaś sfrustrowana, nudna anonimka ;)

   Usuń
  3. Zawsze uważałam,że trzeba się cieszyć nawet z tych małych osiągnięć. A radości mi nikt nie zabroni. Jedni prowadzą bloga dla komentarzy i ocen ich prac ja natomiast prowadzę bloga,który jest dla mnie niczym innym jak wizytówką. Miejscem w sieci,gdzie można mnie znaleźć. Jeżeli ktoś nie rozumie podstaw marketingu...nie mój problem.
   Jeżeli ktoś znajdzie czas na krytykę to nic innego jak fakt,że warto tej osobie poświęcić uwagę inaczej to miejsce zostałoby ominięte szerokim łukiem. Czerpię niesamowitą energię z krytyki osób anonimowych. Także jeszcze raz dziękuję :)

   Usuń

Dziękuję,że poświęciliście mi czas :)